Jak kupovat zlaté mince?

18.6.2012

Investiční zlaté mince jsou vhodné pro investory, které kromě investiční hodnoty zboží zajímá i estetické zpracování. Cena investičních zlatých mincí je jen mírně vyšší, než cena stejně vážících zlatých slitků. Mince prodáváme v jednouncovém provedení. Investiční zlaté mince se vyrábějí ve velkých objemech a nemají žádnou numismatickou hodnotu. Platíte tedy pouze za zlato. Všechny námi nabízené zlaté investiční mince jsou celosvětově známé a celosvětově obchodované. Za jejich ryzost a kvalitu ručí přímo emitující stát.

Proč je investiční zlato dobrá investice? 

Investiční zlato je velmi bezpečnou a v době krize vyhledávanou formou investice. Zlaté cihly a zlaté mince jsou investiční produkty, které mají vždy svou hodnotu. Reálná cena zlata je stabilní už tisíce let. Jedná se proto o jednu  z nejbezpečnějších  forem investování. Na  rozdíl  od zlatých šperků je investiční zlato ze zákona  osvobozeno  od  placení  DPH.  (Prodej investičního zlata je osvobozen od DPH  dle § 92 zákona č. 235/2004 Sb.)  Stále váháte? Nejste ještě rozhodnuti? Zde uvádíme několik dalších důvodů proč investovat do zlata.

Proč nakoupit investiční zlaté cihly?

Investiční zlaté cihly jsou vhodné především pro investory, které zajímá co nejnižší cena zlata za gram.  Zlaté cihly Argor-Heraeus se vyrábějí jako ražené (1/1 Oz, 50g, 100g) nebo lité (250g, 500g, 1000g). Ražené zlaté slitky jsou společně s certifikátem zatavené v ochranné folii. Lité slitky (cihly) se dodávají bez ochranné folie a certifikáty pravosti jsou k nim přikládány. Dodáváme výhradně zlaté cihly renomovaného švýcarského výrobce Argor-Heraeus SA, jednoho z nejvýznamějších světových producentů investičního zlata.
 

Proč nakoupit investiční zlaté mince?

Investiční zlaté mince jsou vhodné pro investory, které kromě investiční hodnoty zboží zajímá i estetické zpracování. Cena investičních zlatých mincí je jen mírně vyšší, než cena stejně vážících zlatých slitků. Mince obchodníci prodávají v jednouncovém provedení. Investiční zlaté mince se vyrábějí ve velkých objemech a nemají žádnou numismatickou hodnotu. Platíte tedy pouze za zlato. Všechny námi nabízené zlaté investiční mince jsou celosvětově známé a celosvětově obchodované. Za jejich ryzost a kvalitu ručí přímo emitující stát.  
 
Co obchodníci prodávají. Především zlaté mince a zlaté cihly o hmotnosti jedné trojské unce (1/1 Oz = 31,1g) a hmotnosti vyšší. Menší hmotnosti nejsou jako investice do zlata vhodné, neboť jejich cena (díky vyšším výrobním nákladům) vysoce překračuje burzovní cenu zlata. V našem přehledu produktů nabízíme převážně 24 karátové zlato - tedy zlato ryzí. Zajišťujeme i velmi výhodný výkup zlata, a to zejména u u nás zakoupených litých slitků. Cena zlata se neustále mění a podle toho také ceny produktů v naší nabídce.
 
Zlaté mince a zlaté cihly odebírjí od jednoho z nejvýznamějších evropských dodavatelů investičního zlata. Můžeme tak garantovat jak pravost, ryzost, 100% kvalitu, tak i rychlost dodávek.

Zpět na přehled článků

Zajímavosti o zlatu

Navzdory výraznému růstu cen zlata se jeho těžařům v posledních šesti letech jedinkrát nepodařilo dostihnout výkon vzácného kovu. Největší hráči v odvětví teď vystoupili s iniciativou, která jim má pomoci získat zpět důvěru investorů. Chtějí trhu poskytnout lepší, relevantní informace o vývoji produkčních nákladů. více zde

 

<a href="http://www.mt5.com/">Forex Portal</a>

Investiční zlato prolamuje další hranice směrem dolů

12.11.2015

Cena zlata dnes klesá pod hranici 1080 USD za trojskou unci

Zlaté šperky zlevňují a lákají k investici

9.11.2015

Prodejcům investičního zlata v ČR roste prodej až trojnásobně. Zákazníci vyhledávají investici do zlata díky příznivé ceně a nízkým úrokovým sazbám, které neumožňují vyšší výnosy tradiční investice jako je ropa, nebo pozemky.

Nový e-shop na prodej fyzického zlata

21.10.2015

Na unikátní tuzemské doméně Zlato.cz spustila na začátku října provoz společnost Zlato. Obsahově jde především o zpravodajský a informační portál, ale jeho prostřednictvím je také možné nakoupit investiční zlato v e-shopu.

Bude cena investičního zlata dále klesat pod hranici 1500?

4.3.2013

Zlato: pokles ceny investičního zlata se může zastavit díky zprávám o stimulaci ekonomik - Japonsko, EU, USA. Cena investičního zlata se nyní pohybuje pod hranicí 1580, aktuálně dnes posiluje +0,26% na 1576 USD za trojskou unci.

Zlato v Kašperských horách za 130 mld. Kč

1.3.2013

O zlato za 130 miliard, které podle odhadů ukrývají Kašperské Hory na Šumavě, je čím dál větší zájem. Po firmě Potamon, která žádala o povolení průzkumu ložisek loni, se o těžbu v regionu zajímá i společnost Gabreta Gold. Dalších pět firem lákají ložiska zlata ve Středočeském kraji